Nový festival v Ostravě!

Program

Již brzy se můžete těšit na ohlášení nových koncertů!

Vstupenky

Informace o vstupenkách na koncerty budou přidány ihned po zveřejnění nových koncertů.

O festivalu

Jedná se o jedinečný multižánrový projekt, který má přinést lidem nevšední zážitek. Nevšední zejména proto, že místo, ve kterém se koncerty a divadelní představení uskuteční, je unikátní ostravskou památkou, jež letos slaví 65 let. Pro Ostravany je místo známé jako „Tatran“.

Vzhledem k ojedinělému konstrukčnímu řešení by si hala Tatran zasloužila stát se kulturní památkou. Jedná se o víceúčelovou halu, která má denní využití. Sídlí zde basketbalový tým NH Ostrava se širokou mládežnickou základnou, 2x týdně se v hale hraje nejvyšší soutěž a vystupovala zde již řada uznávaných zpěváků a kapel, a to jak z České republiky, tak ze zahraničí, např. Kabát, No Name, Horkýže slíže, Katapult, Citron, Olympic, Škwor, Tublatanka, Mirai či Rocksymphony 2019.

Tatranský festival nabídne spoustu zajímavých hudebních spojení, divadelních představení a myslíme i na naše nejmenší s programem pro děti. Cílem organizátorů je přiblížit lidem známé tváře v jedinečném, netypickém prostředí. Jak už jsme zmínili výše, „Tatran“ oslavil letos 65 let. Festivalem proto chceme také podpořit rekonstrukci této ostravské dominanty, aby nedošlo k jejímu zániku.

KONTAKT

Organizátoři

Adam Pavlík
koordinátor projektu
adam@tatranskyfestival.cz


Markéta Pernická
koordinátorka projektu
marketa@tatranskyfestival.cz

+420 555333254
info@tatranskyfestival.cz